Služby

Kadeřnictví

Stříhání

Na délce záleží a ať už máte vlasy jakkoliv dlouhé, s jejich úpravou si už nemusíte dělat hlavu. Nabízím dámské, pánské i dětské stříhání. Stále sleduji nové trendy v oboru a snažím se vždy vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům. Jsem připravena Vám vytvořit pohodlný a praktický účes přesně podle Vašich představ. Kvalita střihu je rozhodující základ Vašeho dokonalého vzhledu a následné snadné úpravě při domácí péči.

Barvení

K novému střihu zajisté patří také nová barva. Já osobně používám jen ty nejkvalitnější vlasové přípravky. Ty vlasy nepoškozují a zajišťují co nejzdravější a nejpřirozenější vzhled. Samozřejmě jsem v mém kadeřnictví připravena vyhovět i náročnějším požadavkům na výrazné a odvážné barevné kreace. Barva nemusí samozřejmě vždy znamenat radikální změnu Vašeho vzhledu. Vhodně zvolený odstín podtrhne rysy Vaší tváře a skvěle doplní kvalitní střih vlasů.

Brazilský keratin

Keratinové ošetření = přírodní regenerace - ozdravení a narovnání vlasů. Vlasy ošetřené Brazilským keratinem jsou dokonale hydratované, leské a snadno se upravují.

Prodlužování - zhušťování

Patříte k těm, kterým vlasy přirozenou cestou do požadované délky nenarostou nebo máte jen pocit, že jim chybí objem? Chcete vlasy hustější, delší nebo melírované? Svěřte se do mé péče a výsledek mile překvapí Vás i Vaše okolí.

Elumen - výrazné barvy

Barvy Elumen obsahují barevně intenzitní pigmenty, které vlasům propůjčují jedinečnou zářivost. Barva Elumen je mimořádně trvanlivá a poškozeným vlasům dodává lesk.

Bezplatné poradenství

V mém kadeřnictví jsem připravena Vám kromě výběru střihu a barvy na vlasy odborně poradit i s vlasovou kosmetikou vhodnou právě pro Váš typ vlasů a vlasové pokožky. Dokonce si ji můžete přímo zakoupit.

Vizážistika

Denní líčení

Jemné a přirozenné líčení, které podtrhne Vaši osobnost.

Večerní líčení

Výraznější, sytější a efektní metalické líčení.

Svatební líčení

Svatební líčení pro Váš výjimečný den přizpůsobíme Vaší osobnosti (barvě šatů, kytici i stylu účesu). Lze provést i zkoušku svatebního líčení.

Kurzy líčení

Chcete se naučit líčit sama?Tak pro Vás je určený tento mini kurz. Naučíme Vás zvládat základní principy a postupy líčení.

Dárkové poukazy

Prodej dárkových poukazů ve Vámi zvolené hodnotě. Lze uplatnit na kadeřnické a vizážistické služby.

© 2022 Kadeřnictví & vizážistika J.K. Vlkaneč
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!